Наглост: Шеф Манчев уреди доведената си щерка в „На кафе“, колеги на Гала го попиляха!

Да „изяде“ всичко, до което се докопа, а защо не и цялата телевизия да превземе?! Шеф Манчев показа наглост, каквато рядко се среща, след като не само той се уреди с две предавания – „Черешката на тортата“ и „Кошмари в кухнята“, ами и пробута на работа в „На кафе“ и доведената си щерка.

Става дума за дъщерята на неговата изгора Ива Бека, която вече е цанена за репортерка на Гала. Младата блондинка наперено се изявява на екран, в което нямаше да има нищо лошо, ако бе станало с кастинг и по честен път. Но да я набуташ с връзки и да прецакаш поне десетина души, чакащи за работа и на които парите са им наистина необходими, е просташко и цинично.

Това шушукали и то далеч не на нисък глас колеги на Гала, които вече откровено ревнали срещу нахалството и лакомията на Иван Манчев. И направо предложили ако иска и новинарската емисия да вземе – там можело да нареди жена си Ива Бека.

„Този е ламя. Триглава ламя, която поглъща всичко, което зърне или поне се напъва да го погълне. Бива наглост, бива нахалство, не се наяде тоя мазник! Обаче и Гала и тя – хили му се и хайде, веднага се подмаза и му взе доведеното чедо. Аз на тебе, ти на мене, после ще й даде един безплатен обяд в ресторанта си. Потрес“, недоволстват хора от телевизията.

Тепърва ще видим колко ще се задържи парашутистката в предаването и дали ще се понрави на зрителите.

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *