Нов удар за палача на Дебора от Стара Загора: След като го насилиха зад решетките, остана без семейство и без дом!

Георги Николаев Георгиев от Стара Загора, който се прочу с жестокостта си към 18-годишната Дебора Михайлова, която обръсна и наряза, търпи лоши дни. Животът му се срина, след като бе разкрит като извършител на зверствата.

Преди няколко дни стана ясно, че охранителят е станал жертва на мъжки ласки зад решетките. Там той е в ролята на жена, но нещо още по-лошо му се случи навън.

Съпругата му Кристина го е зарязала и възнамерява да подаде молба за развод. Дори се заричала да отнеме завинаги 4-годишната им дъщеря от него и да не му позволява да я вижда, защото е садист.

Първоначално Крис отказвала да приеме, че нейният Жоро е способен на такова злодеяние, но след като се убедила с факти, решила, че е под заплаха, ако остане с него и иска да се разделят.

„Криси е в шок, защото у тях Георги е такъв добряк. Толкова е тих и мил с нея и детето, а се оказа, че може да е чудовище, потресени сме всички”, разкрива близка до жената на Жоро.

Все още не е ясно каква присъда ще получи охранителят, но по всяка вероятност няма да отговаря на справедливостта. Дори може да не лежи ефективно, което е нелепо.

Жена му е потресена и от факта, че изобщо не е знаела, че има любовница, при това толкова малка на възраст. За 5 години обаче той й бил кръшнал неведнъж.

Двойката е женена от 2018 г.. При развод Георги ще бъде съкрушен, защото жилището, в което живеят, е купено с ипотечен кредит. Той ще трябва да напусне апартамента, тъй като детето ще остане при майката, но ще продължи да плаща ипотеката.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *