Емилия, защо?! Вече не прилича на себе си – и тя стана двойничка на Галена! (СНИМКИ)

Една от поп фолк-иконите, която през годините остана вярна на собствената си визия, вече буквално не прилича на себе си.

Става дума за любимката Емилия , която използва профила си в Инстаграм, за да обяви прекрасна новина – пуска свой албум, нещо, което феновете й чакаха от месеци.

Не това обаче впечатли толкова феновете, колкото нещо друго…

На снимката певицата не прилича на себе си и сякаш е двойничка на Галена, на която целият фолк е тръгнал да подражава.

Емилия нова визия

Лицето на Емилия е смугло и издължено, с подчертани скули и скулпториран нос, който въобще няма нищо общо с истинския. Изпълнителката отдавна не е блондинка, но твърде тъмните й коси също допринасят за поразителната прилика с Галена.

„Един дълго задаван въпрос от всички хора,които ме следват и харесват от години❤️⤵️ Кога ще издадеш албум? Албумът “TURBULENCE” е вече готов“ – това пише под фотошопираната снимка Емилия.

На останалите снимки в инстаграм профила си, певицата изглежда съвсем различно: с характерната си усмивка, без подчертаните скули и мъничкия нос.

Емилия и Ивана

Емилия при Рачков

Тя е една от най-харесваните певици в България и със сигурност няма нужда да подражава на когото и да било, за да заслужи любовта на феновете.

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *