Устатата Албена Вулева отсече: Никога повече!

Помните ли култовата водеща на „Сигнално жълто“ Албена Вулева?

Устатата водеща от години живее и работи в Кипър, като рецепционистка. Рядко се прибира в България, но пък обича да ходи на екскурзии в други държави, когато почива.

Албена Вулева не спира да повтаря, че не съжалява за избора да работи в чуждата държава. И че печелила много повече, дори да е била една от най-скандалните водещи някога.

Албена навърши 49, но се фука, че мъжкия интерес към нея не е угаснал. Най-много й се радвали чужденците. От година и половина тя има гадже руснак, който също живее в Кипър.

Той бил с няколко години по-голям от нея и според запознати връзката им вървяла идеално. Той дори й предложил брак.

„Не, категорично няма да се омъжвам. Ако искаш да продължаваме така, както досега добре, но аз под венчило няма да мина! Никога повече!“, заявила му право в лицето опърничавата дама.

Тя имала горчив опит от първото си венчило и още пазела неприятен спомен.Едва на 19 се омъжила за собственика на чейндж бюро Валери Вулев, който бил с 15 лета по-стар.

Майка й Людмила Захажаева я натиснала да го направи. Малко след като му станала законна половинка, мъжът й си показал тъмната си страна. Започнал да злоупотребява с алкохол, не спирал да мрънка, ставал неуправляем и често й посягал.Днес тя го определя като „олигофрен“, но и не иска да чува втори път да се омъжи.

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *