Георги Ланеца от „Биг брадър“: Майка ми щеше да се самоубие |

„Майка ми каза: „Ако я доведеш тази софиянка, ще се обеся на асмата.“ Аз ѝ казах беси се, коли се, няма ти да ми избираш булката“, разказа финалистът от „Биг брадър“ Георги, който стана известен със своите ланци.

Въпреки първоначалните скандали, Георги призна, че с времето напрежението е отминало и днес сватовете се радват на истинска обич.

Култовият ром от село Карлуково разкри и своите творчески планове.

След като дуетът му с Роксана, „Красива циганко,“ събра над 3 милиона гледания, двамата планират да запишат нова песен. Георги сподели в интервю с Гала в предаването „На кафе“ по Нова тв, че първото им парче е било записано спонтанно – в полунощ, в домашното студио на Роксана, с помощта на нейния син.

Роксана, която се радва на успехите на Георги, го посъветва в ефир да не дели хората по етнически признак. „Не дели хората на роми, българи, турци и други етноси“, каза му тя.

Георги обясни, че обръща внимание на тези различия, защото бракът му с българка е предизвикал скандали в двете семейства. Въпреки трудностите, той изглежда уверен, че музиката и личните му избори ще помогнат да преодолее тези различия.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *