След година и половина криене: Ергенка показа гаджето си

Секси ергенка показа гаджето си след година и половина успешно криене.

Хубавата перничанка Боряна Лекова разкри за сефте видео от Малдивите със своя партньор, след като няколко дни по-рано „България  Днес“ разконспирира тайнствения мъж.

Изгората до знойната брюнетка се казва Петър Рашков и е бизнесмен. Определено не си пада по фитнеса и не е типичният мускулест мачо.

През есента ергенката и гаджето й създадоха свой бранд, чийто -слоган е: „Ние обединяваме марки и творци в общност, където успехът е  споделена цел“.

Влюбените гълъбчета посрещнаха 31-вия рожден ден на Боряна в екзотичните Малдиви.

Дори и там ергенката не показа гаджето си, както прави година и половина. Направи го неволно, в кратък клип, докато двамата се возят на традиционното за острова местно такси. След това Боряна публикува романтичен клип от Малдивите с Рашков, в който двамата се целуват и се радват на любовта си. Именно там двойката може да работи за бебе, надяват. се близки и приятели на двамата.

Сред най-известните неща, с които се запомни участието на Боряна в „Ергенът“ е изповедта й пред пианиста Евгени, че е имала отношения с мъж, който е водил паралелна връзка с нейна  приятелка, с която дори имат дете и съжителства на семейни начала.

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *