За да го няма ефекта Зомбори Всички печелят в Капките

За да го няма ефекта Зомбори Всички печелят в Капките

Поне с по една победа се окичиха всички участници в тазгодишния сезон на „Като две капки вода“.

В последния лайф преди големия финал на стадиона първо място заеха Димитър и Христо, които единствени досега не бяха печелили. Победата им бе напълно нагласена, защото почти всички останали участници им дадоха своите точки. След триумфа им не остана нито един участник, който да не е завоювал победа, което е прецедент в предаването, напомня Hotnews.bg. Продуцентът Маги Халваджиян измислил схемата, за да е интересно на зрителите.

Миналата година нямаше съмнение, че победата ще иде при актьора Владимир Зомбори, който съвсем заслужено обра огромната част от победите за сезона. Тогава той изпъкна и с музикантски, и с танцови, и с актьорски качества пред всичките си конкуренти. Този път обаче интригата кой ще бъде големият победител ще се запази до самия финал и така интересът на зрителя е далеч по-голям.

Тази година шоуто заложи на млади и слабо известни до влизането си в Капките Александра Лашкова и Вениамин Димитров. И двамата имат по две победи. Тя изпъкна с образите на Мадона и Бритни Спиърс, а той – като Шакира и в двоен образ на корейката Розе и Бруно Марс. Шоуменът и продуцент Иван Христов се изкачи до върха като Дони в дует с Деси Добрева като Нети, бившият водещ на Би Ти Ви – Николаос Цитиридис, беше първи с имитация на Зак де ла Роча, Роксана – с Недялка Керанова, Дивна – с Лили Иванова, Звезди от „Ахат – с Теди Суимс, а Михаела Филева – с Пинк. Димитър и Христо пък триумфираха с песента Сlose Your Eyes Forever на Лита Форт и Ози Озбърн.

Приех я като най-големия си личен провал. Реших, че не мога да се сърдя на Мариана, че е поискала да промени живота си и да поеме по друг път. Че е избрала да слуша сърцето си”, разкрива душата си Колев.

Водещата решила да се изнесе от собствения си дом в труден за нея период-майка й си отивала от рак, сестра й щяла да става майка, при това късно, а имала и твърде много работа в телевизията. Тогава съпругът й предложил двамата да се разделят за известно време, за да разберат дали да продължат заедно. Векилска добила самочувствие след разлъката и решила да продължи напред. „Аз постъпих като мъж. Станах и напуснах собствения си апартамент, но добре разбрах какво правят хората, които остават заедно заради децата”, обясни тя. Сигурна е, че Колев е съжалил за тогавашното си решение да поиска временна раздяла, пише „Минаха години“.

HotNews.bg

HotNews.bg

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *