Деси Слава на сухо от 3 години

Фолк звездата Деси Слава шокира феновете си с едно от най-откровените си признания до момента – не е правила секс от три години. В емоционално интервю певицата разкри, че съзнателно е избрала да се фокусира върху себе си и личното си израстване, вместо да прескача от мъж на мъж, както правят мнозина нейни колежки.

„Аз не съм човек за авантюри за една нощ. Просто не е моето. Не търся временни неща“, категорична е Деси, която в последно време изглежда по-уравновесена и зряла от всякога.

Изпълнителката на „Мъжете всичко искат” също така откровено говори за края на връзката си с бившия си партньор – боксьора Благой Найденов. По думите й, решението да се разделят дошло, след като той започнал да „си хойка насам-натам” и се появявал при нея само когато му е удобно. „Разбрах, че не искам такъв тип мъж в живота си. Аз съм човек, който търси истинска близост, стабилност и уважение“, сподели тя. В момента Деси Слава е съсредоточена върху музикалната си кариера, работи по нови проекти и отделя време за синовете и внучката си, както и собственото си щастие. Любовният живот остава на заден план — но не защото няма кандидати, а защото певицата вече не е готова да прави компромиси със себе си.

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *