Бетон от мост падна върху кола с 2-годишно дете в нея

Ужасен инцидент е станал в София – част от мост на бул. „Цариградско шосе“ се е срутила върху автомобил, който се е движел по бул. „Брюксел“. В превозното средство е пътувало и 2-годишно дете, което силно се е изплашило от случилото се.
Сигналът за инцидента бе споделен в популярната фейсбук група „Катастрофи в София“, където очевидци и близки на потърпевшите описват ужаса.
„Мои приятели са пътували по „Брюксел“ към СОП и под моста на „Цариградско“, пада парче бетон от конструкцията върху колата им. В колата е имало и 2-годишно дете, което е било силно изплашено…“, гласи публикацията.
Инцидентът предизвика вълна от коментари и възмущение в социалните мрежи, като много хора изразиха притеснение от състоянието на мостовете и инфраструктурата в столицата. Очаква се официална информация от институциите относно причините за срутването и дали има опасност за други участъци.