Александра Богданска ражда от новия си мъж?

Настоящата изгора на Александра Богданска – Мартин Иванов, става все по-известен и дори вече се радва на първите си участия. Само преди няколко дни мачото имаше изява в популярен столичен клуб-ресторант, разположен в баровския квартал „Драгалевци“.

„Новият глас на музикалната сцена Мартин Светломиров“ – вече така представят мъжа до Богданска, който има безспорен талант. Той изпълнява предимно сръбски и македонски песни и върви все по-уверено към музикалната слава и поприще. От известно време посещава музикален педагог, за да усъвършенства самоукия си талант. Няма никакво съмнение, че се е насочил към певческа кариера.

За никого не е тайна, че преди време Иванов, който се представя като Светломиров, е имал вземане-даване и с певицата Мария Илиева, която обаче очевидно не му е ударила рамо в музикалната кариера. Макар да има богати родители, Мартин не разчита на издръжката им, а се занимава със собствен бизнес и дори е по-добре във финансов план от Александра и Даниел, взети заедно.

Богданска явно си търсеше именно такъв мъж, предвид факта, че скандалите за пари бяха основната причина за развода й с бившия й мъж. Тя се гневеше, че Даниел Петканов няма болезнени амбиции да печели пари. След като му дойде до гуша да е в ролята на загубеняк, той подаде молба за развод.

Няма две мнения по въпроса, че Мартин изглежда в пъти по-добре от Даниел, който въпреки няколкото си пластични корекции, все си остава Лудия репортер, но пък в това е чарът му, а и той бе тръгнал по пътя на обезличаването си.

Прави впечатление, че Светломиров набира все по-голяма популярност и в социалните мрежи, където последователите му се множат с всеки час, а той не спира да ги радва с нови записи на популярни кавъри, сред които „Жива рана“ и „Цвете мое“ на Слави Трифонов и „Ку-ку бенд“.

Сред по-старите му парчета са „Мога“ на Любо Киров, „Боже, пази я от зло“ на Тоше Проески и химнът на циганите „Амалипе“, изпълняван в оригинал от Звонко Демирович.

Както е известно, Алекс и Мартин, са заедно от година и връзката им е сериозна. Тя дори го е запознала със сина си Габриел. Близки издават, че Богданска вече е готова да стане майка отново и двамата вече работят за дете.

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *