Спукаха от подигравки ЕРГЕНЪТ Евгени

Шегите по адрес на пианиста Евгени може и да надминат лафа „Много мило“, с който се прочу предишния ерген Виктор Стоянов.

Зевзеците в социалните мрежи лепнаха някои доста забавни прякори на най-известния ерген на България, пианиста-виртуоз Евгени Генчев. Заради участието си в популярното романтично риалити, той вече е познат по села и паланки у нас, дори на хора, които нямат никакъв досег с класическата музика.

Преди предаването „Ергенът“ Евгени Генчев беше напълно непознат за широката публика в България, въпреки че е завършил Кралската музикална академия в Лондон и е изнасял е концерти на няколко континента.

След като се прочу в прайм тайма на btv, музикантът вече е добре известен на всички. За него се говори в градския транспорт, кварталния супермаркет и във всички фризьорски салони на републиката.

Евгени Генчев

Лошото е, че този вид популярност носи със себе си и не особено ласкави прякори , нямащи нищо общо с имиджа, за който мечтае един виртуоз на пианото, пише България днес. Така музикантът, споделял е една сцена със звезди от ранга на Том Джоунс и Лейди Гага, за мнозина българи е просто “ Евгенът „. С това прозвище, съчетано от малкото име и ролята с която се прочу, пианистът едва ли много се гордее.

Другият подобен и дори още по-забавен прякор отново е комбинация от името на предаването и неговото собствено – “ Ергени „.

Е, сигурни сме, че Генчев скоро няма лесно да се отърве от тези си „имена“. Дано поне има чувство за хумор, че да не ги приема с обида…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *