Резил! Вехтата моделка Виолета Воденичарова лъсна в каталог за жива плът

Никога не е късно човек да стане за резил, е казал народът. Поговорката важи с пълна сила за пенсионираната манекенка Виолета Воденичарова. Русокоската никога не е била особено известна и харесвана в модните среди, а колежките й с основание питат с какво госпожицата си е изкарвала хляба, след като ревютата и фотосесиите й се броят та пръстите на едната ръка.

Е, истината лъсна, макар и цяло десетилетие по-късно. Оказва се, че докато другите миски са се потили пред обектива, Виолета си е уреждала дефилета с райбер в едни от най-живописните кътчета на Италия. Наш източник от лекия бранш на Ботуша се кълне, че Воденичарова е била хостеса с екстри в “джентълменски” клуб, посещаван от заможни застаряващи мачовци край Тоскана.

Заведението нямало нищо общо с класическите бардаци, било по-скоро дневна релакс зона с масажи, спа, игри на табла, дегустации на вино и срещи с щастлив край. Там девойки от Източна Европа правели компания на дядовците срещу солиден бакшиш.

Един от отговорниците за набиране на свежа плът бил манекенът от близкото минало Мариан Кюрпанов, който (ако вярваме на душманите му), вършеел в Италия и на двата бряга. За по-голямо благоприличие Воденичарова и Кюрпанов се представяли за любовна двойка, и така воаяжите им в странство изглеждали съвсем невинно.

Вместо да се радват на любовта си, в Италия двамата обгрижвали белокосите джентълмени, които освен с несметни богатства, били известни и със своята бисексуалност, така че приемали радушно проститутки и от двата пола.

Запознати се кълнат, че клубът бил под закрилата на останките от калабрийската мафия, а пръст в реализацията на кадрите имала самата Чичолина. Най-надарените дами и господа били наемани директно в нейното студио, където снимали филми за възрастни.

Преди Виолета и Мариан да изгреят сред дъртите нерези, там вършеела друга известна родна двойка – еротичният модел Еделвайс и вече покойният й сводник Алекс Ломски. Точно те открили и лансирали Кюрпанов в света на платения секс, а той от своя страна довел Виолета.

Ако вярваме на починалия преди три години Ломски, Воденичарова била твърде “слаба ракия” в хоризонтално положение и не смогвала с извратените мераци на беловласите сладострастници. По тази причина тя скоро след появата си била натирена обратно в България, и вместо световна слава, се сдобила с лошо име и срамно минало, разказват нашите източници от родината на Долче и Габана.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *