Новата на Благо Джизъса копие на предните две

Новата на Благо Джизъса копие на предните две

Благой Георгиев си има ново гадже – отново младо и тунинговано, мълви се усилено в светските среди.

Бившият футболист все още крие самоличността на изгората си, която със сигурност е доста атрактивна, познавайки безпогрешния му вкус. Както е известно, Джизъса си пада само по дами с множество корекции.

Вестник „Уикенд“ пише, че смуглият плейбой и новата му половинка са заедно от няколко месеца. Именно заради актуалната му тръпка е приключила и последната връзка на Благой.Припомняме, че бившият футболен национал и дъщерята на рапъра Ванко 1 – Ивана Главчева, се разделиха преди 3 месеца. Двамата спряха да се следват в социалните мрежи, а Ивана изтри всичките си снимки с доскорошния си любим. Според мълвата щерката на Ванко 1 е хванала, че Джизъса има нова афера и заради това е сложила края на връзката им.

Запознанството между Благой и Ивана датира от началото на 2023 г., когато Георгиев посещава денталната клиника на татко й Иван Главчев. Впоследствие бившият футболист стана победител в риалити формата „Сървайвър 7“, а след края на предаването връзката му с 21 години по-младата Ивана стана публично достояние. Джизъса водеше Ивана на гръцкия остров Тасос – в същия хотел, където е бил с бившите си партньорки Златка Райкова и Полина Спасова. Той води всичките си жени на едно и също място, защото там почива безплатно в хотела на приятели срещу реклама.

„На делото за развода Благо дойде с Ивана, което за мен е страшен комплекс. Това не е мъжка постъпка. Всички хора се смееха. Не знам защо се хвана с нея, може би за да не е сам или напук“ – заяви Полина, бившата съпруга на Георгиев, коментирайки появата на Ивана на делото за развода им.

Проверка показа, че бившият футболист е подозрително близък с инфлуенсърката Мария-Луиза. Тя е почти единствената жена, която следва Благой. Мария-Луиза се изживява и като дизайнерка, има онлайн магазин, а на външен вид е копие на последните две бивши на Джизъса. Както мъдро би заключил Валери Божинов: „Тя новата като старата, само че нова“. Така е за жените при многодетния татко, който си пада по дългокраки и тунинговани брюнетки, като само Златка Райкова беше единственото русо изкушение в леглото на Джизъса.

HotNews.bg

HotNews.bg

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *